+421 902 746 591 nfo@vitacelia.sk
blank
  • Titulny banner
  • banner reklamne predmety
  • nakupovanie z pohodlia domova
  • Bezlepkové zmesi
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Doprava

Doprava a logistika

Doprava

Dopravu realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti

  • GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.


Objednaný tovar odovzdáme prepravcovi po potvrdení prijatia Vašej objednávky a ten následne tovar expeduje na miesto dodania, ktoré ste vopred uvideli v elektronickej objednávke. Tovar, ktorý je dostupný skladom, vyexpedujeme v čo možno najkratšom čase.


Tovar doručujeme na území Slovenskej republiky do 1 pracovného dňa a Českej republiky do 2 pracovných dní.


Dodaním tovaru sa rozumie jeho odovzdanie Vám ako kupujúcemu, prípadne Vami určenej osobe. V prípade, ak Vám prepravca dodá tovar na miesto určené v kúpnej zmluve, ste povinný ho prevziať alebo zabezpečiť jeho prevzatie Vami poverenou osobou.

 

Cena za dopravu


Ceny dopravy v rámci SR prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.:

• v rámci Slovenskej republiky je cena poštovného 3,80 EUR s DPH, pri nákupe tovaru nad 50,00 EUR je poštovné ZDARMA

• v rámci Českej republiky je cena poštovného 7,00 EUR s DPH, pri nákupe tovaru nad 50,00 EUR je poštovné ZDARMA

Doprava Slovenská republika: všetky objednávky, ktoré vytvoríte od pondelka do štvrtka vrátane, do 11:30 hod príslušného kalendárneho dňa, Vám budú dodané nasledujúci pracovný deň. Ak si objednáte tovar vo štvrtok po 11:30 hod, v piatok, počas víkendu alebo v pondelok do 11:30 hod, bude Vám tovar dodaný nasledujúci utorok.

Doprava Česká republika: všetky objednávky, ktoré vytvoríte od pondelka do stredy vrátane, do 11:30 hod príslušného kalendárneho dňa, Vám budú dodané do                2 pracovných dní. Ak si objednáte tovar v stredu po 11:30 hod a vo štvrtok, obednávka bude expedovaná ale doručovacia spoločnosť GLS Vám balíček doručí až v pondelok. Pri objednávke v piatok, počas víkendu alebo v pondelok do 11:30 hod, Vám bude tovar dodaný nasledujúcu stredu.

 

  •  OSOBNÉHO ODBERU V ŽILINE - Kupujúci si môže ZDARMA vyzdvihnúť tovar na adrese sídla Predávajúceho – K cintorínu 47, 011 49 Žilina – Bánová. Osobitné ustanovenia k osobnému odberu sú uvedené v článku 7 VOP,

 

  • DORUČENIA NA VÝDAJNÉ MIESTO PACKETA (ZÁSIELKOVŇA SR) ALEBO PACKETA (ZÁSILKOVNA ČR)– doručenie Tovaru na vopred Kupujúcim zvolené výdajne miesto Zásielkovňa.sk.

Ceny doručenia prostredníctvom PACKETA (Zásielkovňa.sk / Zásilkovna.cz)

v rámci Slovenskej republiky je cena poštovného 2,30 EUR s DPH,
v rámci Českej republiky je cena poštovného 3,50 EUR s DPH

Vyššie uvedené dodacie lehoty môžu byť prekročené v čase trvania marketingových akcií. 


Všetky podrobnosti o doprave nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach.

 

Prihlásenie

Internetová stránka www.vitacelia.sk využíva súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov