• Vitaj jar!
 • nakupovanie z pohodlia domova
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Doprava

Doprava a logistika

Informácia:

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že kvôli sviatkom 1.5. a 8.5.2024 bude expedícia objednávok upravená nasledovne:

 • Všetky objednávky vytvorené od pondelka 29.4. a 6.5.2024 po 11:30 hod., budú pripravované a odovzdané dopravcom vo štvrtok 2.5. a 9.5. 2024.

Robíme všetko pre to, aby sa k Vám bezlepkové pečivo dostávalo čo najčerstvejšie. Ďakujeme za pochopenie.

 

Doprava

Dopravu realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti

 • SPS SLOVAK PARCEL SERVICE doručenie na adresu

Objednaný tovar odovzdáme prepravcovi po potvrdení prijatia Vašej objednávky a ten následne tovar expeduje na miesto dodania, ktoré ste vopred uvideli v elektronickej objednávke. Tovar, ktorý je dostupný skladom, vyexpedujeme v čo možno najkratšom čase.

Tovar doručujeme na území Slovenskej republiky do 1 pracovného dňa.

*Predĺženie lehôt doručenia vo výnimočných prípadoch je upravené v bode 7.2 VOP

Dodaním tovaru sa rozumie jeho odovzdanie Vám ako kupujúcemu, prípadne Vami určenej osobe. V prípade, ak Vám prepravca dodá tovar na miesto určené v kúpnej zmluve, ste povinný ho prevziať alebo zabezpečiť jeho prevzatie Vami poverenou osobou.

Cena za dopravu

Ceny dopravy v rámci SR prostredníctvom kuriérskej spoločnosti SPS SLOVAK PARCEL SERVICE:

• v rámci Slovenskej republiky je cena poštovného:

 pri objednávke do 0,99kg je cena dopravy 2,30 EUR s DPH,

pri objednávke od 1kg - 1,99kg je cena dopravy 2,40 EUR s DPH,

pri objednávke od 2kg je cena dopravy 2,69 EUR s DPH

Doprava Slovenská republika: všetky objednávky, ktoré vytvoríte od pondelka do štvrtka vrátane, do 11:30 hod príslušného kalendárneho dňa, Vám budú dodané nasledujúci pracovný deň. Ak si objednáte tovar vo štvrtok po 11:30 hod, v piatok, počas víkendu alebo v pondelok do 11:30 hod, bude Vám tovar dodaný nasledujúci utorok.

 • SPS SLOVAK PARCEL SERVICE doručenie do Parcel Shopov, výdajných miest, ALZA BOXOV

Objednaný tovar odovzdáme prepravcovi po potvrdení prijatia Vašej objednávky a ten následne tovar expeduje na miesto dodania, ktoré ste vopred zvolili v elektronickej objednávke. Tovar, ktorý je dostupný skladom, vyexpedujeme v čo možno najkratšom čase.

Tovar doručujeme na území Slovenskej republiky do 1 pracovného dňa.

*Predĺženie lehôt doručenia vo výnimočných prípadoch je upravené v bode 7.2 VOP

Cena za dopravu

Ceny doručenia prostredníctvom spoločnosti SPS SLOVAK PARCEL SERVICE do Parcel Shopov, výdajných miest, ALZA BOXOV

v rámci Slovenskej republiky je cena poštovného 1,20 EUR s DPH, pri nákupe tovaru nad 50,00 EUR je poštovné ZDARMA

Dodanie Slovenská republika: všetky objednávky vytvorené od pondelka do štvrtka 11:30 budú Kupujúcemu dodané najneskôr do 1 pracovného dňa. Všetky objednávky vytvorené vo štvrtok po 11:30, v piatok, počas víkendu a v pondelok do 11:30 hod, budú expedované nasledujúci pondelok a do Kupujúcim zvoleného výdajného miesta dodané najneskôr do 1 pracovného dňa.

 

 • OSOBNÉHO ODBERU V ŽILINE - Kupujúci si môže ZDARMA vyzdvihnúť tovar na adrese sídla Predávajúceho – K cintorínu 47, 011 49 Žilina – Bánová. Osobitné ustanovenia k osobnému odberu sú uvedené v článku 8 VOP,
 • OSOBNÉHO ODBERU V NITRE - Kupujúci si môže ZDARMA vyzdvihnúť tovar na adrese sídla Predávajúceho – Štúrova 74/138, 949 35 Nitra (vrátnica administratívnej budovy spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s.). Osobitné ustanovenia k osobnému odberu sú uvedené v článku 8 VOP,
 • OSOBNÉHO ODBERU V BRATISLAVE - Kupujúci si môže ZDARMA vyzdvihnúť tovar na adrese sídla Predávajúceho – Budatínska 36, 851 05 Bratislava (vrátnica budovy pekárne spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s.). Osobitné ustanovenia k osobnému odberu sú uvedené v článku 8 VOP,
 • OSOBNÉHO ODBERU V LUČENCI - Kupujúci si môže ZDARMA vyzdvihnúť tovar na adrese sídla Predávajúceho –Mikušovská cesta 26, 984 01 Lučenec (vrátnica budovy pekárne spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s.). Osobitné ustanovenia k osobnému odberu sú uvedené v článku 8 VOP,

 

 • DORUČENIA NA VÝDAJNÉ MIESTO PACKETA (ZÁSIELKOVŇA SR) doručenie Tovaru na vopred Kupujúcim zvolené výdajne miesto zásielkovňa.sk. / packeta.sk 

Ceny doručenia prostredníctvom PACKETA (zásielkovňa.sk / packeta.sk)

v rámci Slovenskej republiky je cena poštovného 2,30 EUR s DPH, pri nákupe tovaru nad 50,00 EUR je poštovné ZDARMA

Dodanie Slovenská republika: všetky objednávky vytvorené od pondelka do stredy 11:30 budú Kupujúcemu dodané najneskôr do 2 pracovných dní.
Ak si Kupujúci objedná Tovar v stredu od 11:30 do štvrtka 11:30 hod, Tovar bude expedovaný a následne doručený podľa možností výdajného miesta zvoleného Kupujúcim. 
Všetky objednávky vytvorené vo štvrtok po 11:30, v piatok, počas víkendu a v pondelok do 11:30 hod, budú expedované nasledujúci pondelok a do Kupujúcim zvoleného výdajného miesta dodané najneskôr do 2 pracovných dní

*Predĺženie lehôt doručenia vo výnimočných prípadoch je upravené v bode 7.2 VOP

 

 • DORUČENIE NA ADRESU PROSTREDNÍCTVOM PACKETA HOME – dodanie Tovaru na adresu prostredníctvom spoločnosti PACKETA

Ceny doručenia prostredníctvom PACKETA HOME v rámci Slovenskej republiky pre zásielky s hmotnosťou:

• do 1kg je cena poštovného 3,20 EUR s DPH
• do 2kg je cena poštovného 3,30 EUR s DPH
• do 5kg je cena poštovného 3,50 EUR s DPH

Dodanie Slovenská republika:
Všetky objednávky vytvorené a uhradené od pondelka do stredy vrátane, do 11:30 hod príslušného kalendárneho dňa, budú Kupujúcemu dodané do 2 pracovných dní. Ak si Kupujúci objedná Tovar v stredu po 11:30 hod a vo štvrtok do 11:30 hod, bude Tovar Kupujúcemu dodaný nasledujúci pondelok. Ak si Kupujúci objedná Tovar vo štvrtok po 11:30 hod, v piatok, počas víkendu alebo v pondelok do 11:30 hod, bude Tovar Kupujúcemu dodaný nasledujúcu stredu.

*Predĺženie lehôt doručenia vo výnimočných prípadoch je upravené v bode 7.2 VOP

 

Všetky objednávky vytvorené vo štvrtok po 11:30 hod., v piatok a počas víkendu budú expedované nasledujúci pondelok. Následné doručenie závisí od zvoleného prepravcu:

SPS SR - doručenie v utorok 

Packeta (zásielkovňa) SR - doručenie najneskôr v stredu 

V prípade akýchkoľvek nejasností týkajúcich sa dopravy nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. 

Vyššie uvedené dodacie lehoty môžu byť prekročené v čase trvania marketingových akcií. 


Všetky podrobnosti o doprave nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Sviatok 1 8 maj