• Vitaj jar!
  • nakupovanie z pohodlia domova
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Platba

Platba

Platby sa vykonávajú výlučne v mene EUR. Platba je možná prostredníctvom platobnej brány GoPay:
a) za použitia všetkých obvyklých akceptovaných debetných alebo kreditných platobných kariet alebo
b) bankovým prevodom , pri ktorom presmeruje platobná brána GoPay Kupujúceho priamo do internet bankingu ním zvolenej banky.

Predávajúci si ďalej vyhradzuje právo neakceptovať iný spôsob platby za objednaný a dodaný tovar ako je uvedené v bode 5.1 Všeobecných obchodných podmienok.

Faktúru za objednaný a zaplatený Tovar zašle Predávajúci Kupujúcemu po uhradení kúpnej ceny na e-mailovú adresu, ktorú Kupujúci uviedol v elektronickej objednávke alebo pri registrácii na základe prejaveného súhlasu so zaslaním elektronickej faktúry zaškrtnutím políčka „Súhlasím so zaslaním elektronickej faktúry".
Kupujúci vytvorením a zaslaním elektronickej objednávky prejavil súhlas, že bol oboznámený, že súčasťou elektronickej objednávky je jeho povinnosť riadne zaplatiť Predávajúcemu Kúpnu cenu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Sviatok 1 8 maj